Bezpieczeństwo

Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 - tekst jednolity, z późn. Zm zebrane przez nas dane osobowe wykorzystywane będą jedynie w celu prawidłowego i sprawnego wykonania usługi. Do gromadzonych przez nas danych osobowych mają dostęp jedynie osoby, które nadzorują proces wysyłki produktów.

Nasz sklep został zabezpieczony protokołem SSL, który daje pewność bezpieczeństwa danych przesyłanych przez przeglądarkę.

W 1994 roku firma Netscape stworzyła protokół, służący do bezpiecznej transmisji zaszyfrowanego strumienia danych, nazwany SSL (Secure Socket Layer), a już rok później pojawiła się trzecia jego wersja.

W 1996 roku Internet Engineering Task Force powołało grupę roboczą pod nazwą Transport Layer Security, której zadaniem było rozwijanie protokołu SSL. W 1999 roku został opublikowany standard TLS 1.0, który jest czasem określany jako SSL 3.1.

Całość działa w architekturze klient-serwer, pozwalając na nawiązanie bezpiecznego połączenia z użyciem certyfikatów. Architektura jest zorientowana głównie na uwierzytelnianie serwera (np. sklepu internetowego, do którego klient wysyła numer karty kredytowej i chce mieć pewność co do odbiorcy), ale przewiduje również możliwość uwierzytelniania klienta. Dzięki zastosowaniu protokołu SSL gwarantujemy naszym klientom rzetelność naszego sklepu oraz bezpieczeństwo zakupów w nim przeprowadzanych. Nie ma możliwości podsłuchania lub przechwycenia ważnych informacji takich jak dane osobowe loginy i hasła.

Newsletter
Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacj o nowościach i promocjach.
ModernSilver na Instagram