O firmie

Firma ModernSilver powstała w 2007 roku. Od samego początku działalności stawiamy na najwyższą jakość usług, dlatego też dbając o Państwa zadowolenie współpracujemy z najlepszymi w branży dostawcami. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno biżuterię z pięknymi oryginalnymi kryształami SWAROVSKI ELEMENTS robioną ręcznie, jak również biżuterię srebrną oraz obrączki i pierścionki ze złota.
Wychodząc na przeciw Państwa zapotrzebowaniu oraz z miłości do pięknych rzeczy staramy się stale poszerzać ofertę, zarówno o biżuterię normalnie dostępną dla każdego klienta jak i o egzemplarze unikalne wykonywane ręcznie na zamówienie. Jeżeli znaleźliście Państwo jakiś wzór kolczyków, wisiorków czy naszyjników ale jego odpowiednika nie ma w naszym sklepie nic straconego. Zachęcamy do podjęcia kontaktu w celu omówienia szczegółów ewentualnego ręcznego wykonania danego wzoru lub zamówienia od jednego z naszych dostawców po naprawdę atrakcyjnych cenach. Z czasem pragniemy również dać Państwu możliwość zakupienia możliwie jak największej ilości rzeczy, powiązanych z kryształami Swarovskiego. Zachęcamy zatem do regularnego sprawdzania naszej oferty.

Jak działamy?
 
Nasza firma działa nie tylko za pośrednictwem sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w gdyni, ale także za pośrednictwem internetu, dzięki czemu docieramy do klientów z całej polski zamawiających czy to przy użyciu popularnych serwisów aukcyjnych, czy naszego sklepu internetowego, na którym znajdują się Państwo w tej chwili. W sezonie letnim nasze stoiska znaleźć mogą Państwo również na obszarze wielu kurortów nadmorskich. Poza sprzedażą biżuterii zajmujemy się także drobnymi naprawami oraz skupem złomu złota w atrakcyjnych cenach.

 

Dlaczego warto u nas kupować? 

 

Szereg fantastycznych ofert jakie możemy Państwu zaproponować oraz najwyższa jakość obsługi i innowacyjne podejście do biżuterii sprawiają, że już wielu z Państwa zaufało nam i stało się naszymi stałymi klientami. Zachęcamy więc i Państwa do korzystania z naszej stale wzbogacanej oferty.

Newsletter
Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacj o nowościach i promocjach.
ModernSilver na Instagram