-->
Profesjonalnie...

Zobacz wizytówkę w serwisie mikroFirmy.pl

Złote obrączki "Łazur" K05 próba 585 kolekcja klasyczna

Złote obrączki "Łazur" K05 próba 585 kolekcja klasyczna
  • Rozmiar: 9-28
  • Próba złota: 585
  • Szerokość: 7 mm
  • Dożywotnia gwarancja na jakość stopu
  • Wyrób najwyższej jakości

cccccccccccccc
dostępność towaru: Dostępny na zamówienie

Firma ŁAZUR to renomowany, niejednokrotnie nagradzany producent najpiękniejszych obrączek i pierścionków zaręczynowych na polskim rynku.
Do każdej pary obrączek dołączamy Certyfikat Autentyczności, który jest potwierdzeniem oryginalności produktu, a także gwarantem bezpieczeństwa. Każdą parę pakujemy w ozdobne pudełko.


Wartości jakimi kierujemy się, przy sprzedaży naszej biżuterii:

Wszystkie nasze obrączki w wersji standard wykonywane są według koncepcji Comfort - FIT. Soczewkowy kształt wewnątrz i odpowiednio wyprofilowane brzegi sprawiają, że obrączki nosi się bardzo wygodnie, nie sprawiają one bólu i pozwalają na komfortowe zdejmowanie w razie potrzeby. Dzięki wyobleniu wewnątrz nawet w sytuacji gdy palec przytyje nie wiąże się to z tak znaczącym dyskomfortem jak w wypadku szczuplejszych obrączek co nie raz oszczędza nieprzyjemnych wrażeń związanych ze ściąganiem obrączek.    
Obrączki kupuje się raz, z nadzieją na to że będą służyły nam aż po grób. Dzięki dożywotniej gwarancji na jakośc stopu dajemy Państwu gwarantowane bezpieczeństwo oraz trwałość użytkowania. Nowoczesne stopy złota z jakich korzystamy w procesie produkcji obrączek są gęstsze i twardsze niż dotychczasowe, gorsze technologicznie stopy.Dzięki temu nasza biżuteria jest bardziej trwała i odporniejsza na trudy codziennego użytkowania takie jak obijanie o klawiaturę komputerową, klamki, czy działanie detergentów podczas prac domowych.  
Nasza oferta indywidualna idzie o krok dalej jeśli chodzi o możliwość wpływania na końcową cenę wyrobów, które Państwo zakupicie. Bazując tylko na tym czy zależy Państwu na maksymalnym cięciu kosztów czy też na prezencji i formie jesteście Państwo w stanie wybrać końcową wagę swoich obrączek. Wybór warianów wagowych zaś wpływa znacząco na cenę końcową pary obrączek. W zależności od wzoru istnieje możliwość "odchudzenia" pary obrączek nawet o 45% co pozwala oszczędzić do kilkuset złotych.  
Nasz sklep należy do największej w Polsce sieci sprzedaży firmy Łazur. W wyniku wieloletniej współpracy z firmą Łazur i dzięki wypracowanym mechanizmom jesteśmy w stanie zapewnić najszybsze terminy realizacji Państwa zamówienia. Standardowy czas realizacji to 8 dni roboczych liczone od następnego dnia po złożeniu zamówienia. Do tego terminu nalezy również doliczyć dwa dni na wysyłkę kurierską do Państwa domu. Jeśli jednak termin ośmio dniowy jest dla Państwa zbyt długi dajemy możliwość zamówienia szybszego, 3 dniowego terminu. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat terminu ekspresowego zapraszamy do kontaktu telefonicznego.        
Dzięki bardzo obszernej ofercie produktowej dajemy Państwu wolną rękę jeśli chodzi o wybór wzorów. Dostępnych jest kilkaset wzorów w różnych wariantach wagowych z różnymi układami kamienie oraz w różnych kolorach złota. Nasza oferta sprawia, że nie musicie Państwo szukać dalej i martwić się czy wszystko zostanie "załatwione" na czas. Z naszym doświadczeniem ten szczególny dla Panstwa dzień pozostanie w Państwa pamięci na wiele lat.  
Przy zakupie zarówno obrączek w wariancie standard jak i odchudzonych, grawer otrzymujecie Państwo gratis. Ze względów technologicznych grawer na odchudzonych obrączkach wykonywany jest metodą pantografu a nie jak w wypadku obrączek standard- laserowo.  
Dzięki współpracy z firmą Łazur, jako pierwsi w Polsce oferujemy Certyfikat Autentyczności, który potwierdza oryginalność obrączek i zarazem daje gwarancję, że nawet w razie ich zgubienia lub zniszczenia będą Państwo mogli zamówić ich replikę. W razie potrzeby możecie Państwo zadzwonić do naszego sklepu a obsługa podpowie najwłaściwsze rozwiązanie pozwalające odzyskać zgubione obrączki.   

 

Zobacz TUTAJ wszystkie warianty kolorystyczne dostępne dla tego modelu.


Jeżeli masz problem z ustaleniem rozmiaru kliknij tutaj

CECHY PRODUKTU
Waga [gram]

[?]

od 15,5 do 8,8
Kolor złota Żółte
Szerokość [mm] 7
Koretka rozmiaru Tak
Oprawa brylantu Nie
Symbol obrączek K05
Wybierz wariant obrączek
Dzięki możliwości wybrania wariantu wagowego obrączek zyskujecie Państwo możliwość oszczędzenia nawet do 40% kwoty. Odchudzone obrączki nie różnią się niczym od produktu finalnego prezentowanego na zdjęciu. Zmianie ulega tylko wysokość (grubość) obrączek. Dzięki pozbawieniu wyoblenia (soczewki) obrączki są lżejsze a wygląd jakość i trwałość pozostają bez zmian.
Określ rozmiary obrączek
Obrączka żeńska:

Obrączka męska:
Rozmiar obrączek to bardzo istotny element bowiem dopasowanie do Państwa palców jest kluczowe w przypadku późniejszej eksploatacji. Istnieje kilka metod pomiaru palców, dla pewności zawsze polecamy zastosowanie 2 różnych metod by dać Państwu jak najlepszy komfort. W celu zmierzenia palców pobierz poniższy dokument i postępuj według wskazówek:
Określ grawer na obrączkach
Grawer żeński:
Grawer męski:
Grawer wykonywany wewnątrz może składać się z maksymalnie 30 znaków ze spacjami. Jeśli macie Państwo pomysł na niestandardowe symbole na grawer prosimy o wpisanie numeru symbolu z poniższej tabeli w polu „uwagi” w koszyku.
Odlicz cenę własnego złota
Posiadam własne złoto o wartości:
Jeśli posiadasz własne złoto, które chciałbyś wykorzystać przy produkcji obrączek proszę zadzwonić pod numer:
586 201 437 i porozmawiać z naszym konsultantem, który telefonicznie wyceni posiadane przez Państwa złoto i poda kwotę jaką należy wpisać w pole powyżej. Jeśli nie posiadacie Państwo własnego złota proszę pozostawić pole nie wypełnione.
Wybierz czas realizacji
Wybieram ekspresowy termin realizacji (3 dni robocze) + 100 zł
Standardowy czas realizacji zamówienia obrączek to 8 dni roboczych liczone od następnego dnia po złożeniu zamówienia. Istnieje jednak możliwość zamówienia wykonania ekspresowego co przyśpiesza termin realizacji do 3 dni roboczych liczonych od następnego dnia po złożeniu zamówienia.
Podsumowanie i dodatkowe uwagi
Ze względu na różnicę przyrządów pomiarowych, rozmiar obrączki może odbiegać od zamawianej do +/- pół rozmiaru.
Ze względów technologicznych, waga rzeczywista obrączek może odbiegać od szacowanej do +/- 1 grama.
Kolor gotowych obrączek może nieznacznie odbiegać od kolorów na zdjęciach ze względu na różnice urządzeń wyświetlających obraz.
Nie określiłeś jeszcze parametrów.
Jeżeli masz pytanie o produkt, zadaj je nam korzystając z poniższego formularza. Odpowiemy na nie w niedługim czasie.Newsletter
Podaj nam swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacj o nowościach i promocjach.
ModernSilver na Instagram